Gyorsított jogsi Szegeden! Smile

Lényege, hogy a vezetési karton átvételétől számítva 5 hét alatt levezetheted a kötelező vezetési órákat (ez kb. heti 6 óra vezetés). Amennyiben pót órákra lenne szükség természetesen annyival hosszabbodik a képzés időtartama is. Gyorsított gyakorlati óradíjaink 9.990 Ft / óra.

A gyorsított képzés a következőkből áll:

• E-learning KRESZ tanfolyamunk, akár 2 nap alatt is elvégezhető.
  • 45.000 Ft helyett most CSAK 15.000 Ft, amely tartalmazza az elméleti tananyagot + hatósági vizsgafelkészítő tananyagot
  • 55.000 Ft helyett most CSAK 25.000 Ft, amely tartalmazza az elméleti tananyagot +  hatósági vizsgafelkészítőt tananyagot +  elsősegély tananyagot. Erre ITT is tudsz jelentkezni és pár percen belül megkezdheted a képzést.

Oktatói és tanulói elérhetőségtől/terhelhetőségtől függően, akár mindennapi vezetéssel 2 hét alatt is teljesíthetőek a kötelező gyakorlati alapórák!!!

Érdeklődj irodáinkban, ha gyorsan  a végére szeretnél érni a történetnek!

Neked javasoljuk, ha:

• Munkavállaláshoz szükséged van a jogsira,
  • Kevés időd van,
  • Más iskolánál nem haladsz elvárt ütemben,
  • Esetleg külföldről utazol haza, és itthon akarsz jogosítványt szerezni

Átjelentkezés hozzánk, más iskolától:

Erre is van lehetőséged! A hozzánk való átjelentkezés költsége: INGYENES!!!

Jelenlegi iskolád kérésedre köteles kiadni a képzési igazolásodat kettő példányban. A további részletek kapcsán fordulj irodánkhoz bizalommal, segítünk!